www.masazeostrava.cz  Úvod
  Masáže
     Sportovní masáž
     Shiatsu masáže
     Reflexní masáž
     Čínské masáže
     Lymfatická masáž
     Kinezio - taping
     Dornova metoda
     Fyzikální terapie
     Nabízíme + ceník
     Reference
  Nordic Walking
     V čem prospívá?
     Proč to zkusit?
     Jak začít?
     Nabízíme + ceník
     Trasy v oblasti Šenova
     Reference
     Akce
  Kontakt
  Odkazy
Reference - Nordic Walking - Masazeostrava.cz
           Nordic Walking - Reference NW

2009. Pochod kolem Václavovic.2009. Noví instruktoři z Bukovce.2008. Stretching na Šenovském okruhu.

2010. Výuka s CK JUHASZ v okolí Schladmingu.

5. 11. 2008
Ač TO neděláme často, nezbývá nám nic jiného, než Vás pochválit. Ještě s nikým se nám tak dobře nechodilo, jako s Vámi. Díky Vám už dokážeme chodit po cestách i lukách, do kopce i z kopce, po rovině i ve svahu.... uměli jsme bez hůlek, teď zvládáme i s hůlkama.... :-).
Ač se to nezdálo, bylo to "výživné". Během hodiny svižnější chůze a Vašich opravných ( nebo otravných ??? - ne , to byla jen slovní hříčka :-) )připomínek jsme dokázaly probrat spoustu holčičích věcí, ale zároveň i propotit trika. No, kdo by to byl řekl.... Mnohé z nás, ač do této doby žijící v představě, že jsou majitelkami vytrénovaných těl, náhle zjistily, že mají nějaké mezilopatkové svaly, o dolní části těla ani nehovořím !!!!
S potěšením tedy musíme konstatovat, že sobotní odpoledne prožité pod Vašim zodpovědným velením bylo velice příjemné a každopádně se pro nás stalo inspirací.

Takže DOPORUČUJEME VŠEM, jelikož, KDO NECHODIL S ŠEREDOU, O MNOHÉ PŘICHÁZÍ !!!!
(Ovšem - není šereda jako ŠEREDA :-) ) - poznávací znamení :" Máme hole v ruce".

Přejeme Vám krásný den a bude-li nějaká chodící akcička, tak si na nás vzpomeňte.

Eva, Peťa, Monča a Markéta25. 10. 2008
Jsme s Vámi absolvovali instruktáž chůze a poté si zakoupili hole pro nordic walking. Stali se z nás nadšení chodci. Hned následující den jsme absolvovali Vámi doporučenou trasu na Kněhyni a kousek dál, ušli asi 16km a vůbec nás nebolela záda ani kyčle. Tento víkend jsme opět pochodovali. Škoda, že musíme do práce, když je tak hezky
Bo.......


13. 10. 2009

zdravím vás, zatím nás nordic jen nadchl, dá se na tom příjemně odreágovat, nemyslel jsem si že to začne bavit i Hanku, ale baví. Jen mě občas štvou ti lidi co mají nemístné poznámky, tu jeden pravil tady nejste na mont blanku-málem po něm ta hůl letěla... ale začínám si zvykat, stejně to bude do 5let takový hit, že to bude stejně populární jako kolečkové brusle... jsem rád že jsem vás poznal pane šeredo!
Martin Slá..

Dobrý den, chtěla jsem Vám poreferovat jak jsme na tom mi s Martou a klackama. Po ukázkové hodině v parku, jsme začali chodit osto šest, jen tento týden to vypadá že nám to chce počasí překazit. Začalo nás to oba moc bavit. líbí se nám jak jdou cítět namožené svaly a jak se to tělo pomalinku zpevňuje.více vám povykládáme jak příjdeme na masáž, ale protože jsme plni dojmů tak jsme se o ně chtěli podělit. Děkujeme, že jste nám ukázal jak na to!
PS: skvěle to čistí i hlavu a to je super po náročném dnu, děkuji hned je mám více energie.
Hanka Ha.....

Na všechny Vaše nejasnosti rádi odpovíme na tel. 608 731 659
Stanislav ŠEREDA - instruktor.
návštěvník  | 14.08.2022 |  |  Designed by ArrashiD | lipox@seznam.cz | www.masazeostrava.cz | all rights reserved 2007©